Рубрика На часі

Перевезення в Ужгороді: що в 2017-му?

Міські пасажирські перевезеня: чого очікувати у 2017 році? Чи зростуть тарифи і як самим пасажирам вплинути на якість перевезень?

Читати Далі

Перерахунок субсидій

З платежами за комуналку – зміниться розмір субсидій. Через подорожчання тарифів на електроенергію та водопостачання розмір субсидії перерахують.

Читати Далі

Як вирішити сміттєвий колапс?

Сміттєзвалище переповнене, а єдине діюче кладовище, що у Барвінку, заповнене на 97%. Як це впливає на стан води, повітря та екології в цілому?

Читати Далі

Порушення на пасажирському транспорті

Безпека на пасажирському транспорті, хто відповідальний, у яких випадках передбачена компенсація та яких перевізників перевірять спеціалісти у першу чергу.

Читати Далі

Проблеми сиріт

Щороку чимало закарпатських дітлахів залишаються сиротами. Скільки таких проживає у краї, як про них дбають та як часто всиновлюють?

Читати Далі

На культуру – мінімум?

Культура — важлива сфера, яка у наш час, чомусь, фінансується за залишковим принципом. Коштів традиційно не вистачає на збереженя пам’яток, музеїв тощо.

Читати Далі

Зарплати зросли – штрафи збільшилися

Після збільшення мінімальної зарплатні, змінилися й основні штрафи. На скільки виросли стягення та які підприємства перевірятимуть спеціаліси Держпраці?

Читати Далі

Проблемні ліфти

Ужгородські ліфти у поважному віці, поганому стані та часто виходять з ладу. На застарілі моделі деталі для ремонту не завжди вдається знайти, а на нові підйомники необхідні колосальні кошти. На скільки безпечні ліфти, якими користуються щодня тисячі ужгородців?

Читати Далі

На часі. Економічні підсумки та прогнози

2016-й запам’ятася нам зростаннм комунальних тарифів, курсу долару, проблемами банків та інфляцією. Чи можна вважати це вже економікою виживання і які прогнози на 2017-й рік?

Читати Далі

На часі. Проблеми ОСББ

З кожним роком в Ужгороді більшає охочих створити обєднання співвласників багатоквартирних будинків.

Читати Далі