Рубрика На часі

На часі. Відпустка

Більшість людей проводить на роботі значну частину життя. Напружений робочий графік та відсутність повноцінного перепочинку часто призводять до емоційного вигорання та виснаження.

Читати Далі

На часі. Заслужений академічний Закарпатський народний хор

Незважаючи на замалу економічну підтримку культурної сфери в області успішно діє Заслужений академічний Закарпатський хор.

Читати Далі

На часі. Водні види спорту

На скільки популярні водні види спорту на Закарпатті та загалом в Україні?

Читати Далі

На часі. Робота ужгородських муніципалів

Що входить до повноважень працівників муніципальної інспекції з благоустрою міста Ужгород, з чим вони найчастіше зіштовхуються?

Читати Далі

На часі. Ринок праці

Скільки людей чекають на вільну вакансію в Закарпатському обласному центрі зайнятості? Скільки є вільних вакансій і які вони?

Читати Далі

На часі. Серцево-судинна профілактика

Так зване «терапевтичне вікно» – період від початку больових відчуттів і до надання невідкладної допомоги при інфаркті складає всього дві години.

Читати Далі

На часі. Спортивні підсумки

Який вид спорту має кращі досягнення в цьому півріччі, де планують збудувати новий спорткомплекс та який район в області має найгіршу спортивну інфраструктуру.

Читати Далі

На часі. 100 років державної служби в Україні

Цьогоріч, своє 100-річчя відзначає державна служба України, яка за увесь цей час зазнала багато докорінних змін.

Читати Далі

На часі. Медичні зміни

Ужгородські медичні заклади за останні роки зазнали часткових змін, у зв’язку із загальнонаціональним реформуванням медичної галузі.

Читати Далі

На часі. Дитячий простір «СлободаКульт»

В рамках мультидисциплінарного форуму «СлободаКульт», який протягом двох тижнів триває в Закарпатській області, було проведено заходи й для дитячої аудиторії.

Читати Далі