Рубрика На часі

Як вирішити сміттєвий колапс?

Сміттєзвалище переповнене, а єдине діюче кладовище, що у Барвінку, заповнене на 97%. Як це впливає на стан води, повітря та екології в цілому?

Читати Далі

Порушення на пасажирському транспорті

Безпека на пасажирському транспорті, хто відповідальний, у яких випадках передбачена компенсація та яких перевізників перевірять спеціалісти у першу чергу.

Читати Далі

Проблеми сиріт

Щороку чимало закарпатських дітлахів залишаються сиротами. Скільки таких проживає у краї, як про них дбають та як часто всиновлюють?

Читати Далі

На культуру – мінімум?

Культура — важлива сфера, яка у наш час, чомусь, фінансується за залишковим принципом. Коштів традиційно не вистачає на збереженя пам’яток, музеїв тощо.

Читати Далі

Зарплати зросли – штрафи збільшилися

Після збільшення мінімальної зарплатні, змінилися й основні штрафи. На скільки виросли стягення та які підприємства перевірятимуть спеціаліси Держпраці?

Читати Далі

Проблемні ліфти

Ужгородські ліфти у поважному віці, поганому стані та часто виходять з ладу. На застарілі моделі деталі для ремонту не завжди вдається знайти, а на нові підйомники необхідні колосальні кошти. На скільки безпечні ліфти, якими користуються щодня тисячі ужгородців?

Читати Далі

На часі. Економічні підсумки та прогнози

2016-й запам’ятася нам зростаннм комунальних тарифів, курсу долару, проблемами банків та інфляцією. Чи можна вважати це вже економікою виживання і які прогнози на 2017-й рік?

Читати Далі

На часі. Проблеми ОСББ

З кожним роком в Ужгороді більшає охочих створити обєднання співвласників багатоквартирних будинків.

Читати Далі

Проблеми та успіхи спорту

Цей рік для спортсменів області видався дуже вдалим! Однак, на більшість міжнародних та міжобласних змагань спортсмени відправлялися за власний кошт. Зали для тренувань оснащені далеко не всім необхідним і умови часто дуже скромні.

Читати Далі

На часі. Субсидії – новації та підсумки

Скільки субсидій видали закарпатцям цьогоріч і які виникають труднощі при їх оформленні.

Читати Далі