Рубрика Деталі

Перекинувся мікроавтобус

Поблизу повороту на Великі Лази, на трасі Київ-Чоп, перекинувся мікроавтобус. Аварія трапилась близько 14-ї години. Загалом у транспортному засобі знаходилося 11-теро осіб.

Читати Далі

Крадіжки з храмів

Сьогодні вночі, у мікрорайоні Радванка пограбували церкву. У недобудованому храмі, кожен другий день правлять службу.

Читати Далі

Провалля на Високій

Провалля посеред вулиці Високої. Уже кілька днів яма на шляху збільшується, а люк – западає у впадину. У тріщину між землею і кришкою може поміститися нога.

Читати Далі

Два роки успіху

Надання повного спектру стоматологічних послуг, робота спеціалістів із загальноукраїнськими іменами та унікальне сучасне обладнання – і все це за два роки!

Читати Далі

Держпраця проводить перевірки

12 підприємств протягом тижня перевірили спеціалісти Держпраці щодо дотримання виплати мінімальної зарплати. 4 з них планові.

Читати Далі

Біжи або помри

Нова небезпечна гра з соціальних мереж шириться в Ужгороді. Суть: перебігти дорогу якомога ближче перед машиною, яка їде.

Читати Далі

Пожежа у школі

Сьогодні вранці в Невицькій початковій школі – загорілася котельня. Пожежа почалась близько 7-ї ранку, ймовірно, через коротке замикання.

Читати Далі

Аварійні ліфти

З 3-х сотень ужгородських ліфтів – 282-а потребують заміни! А ціни за обслуговування підйомників незабаром зростуть!

Читати Далі

Звалище з бруду

Гори брудного снігу та сміття – на площі Томенчука в Ужгороді. Вся територія невеликої площі, яка знаходиться з боку набережної на початку Боздоського парку – завалена.

Читати Далі

Нема ліків

Життя 18-ти закарпатців під загрозою – через проблеми з тендером на препарати перитонеального діалізу. Ще у 2016-му Мінохорони здоров’я мало закупити для цих людей медикаменти на 2,5 мільйони гривень.

Читати Далі