Рубрика Деталі

Статистика злочинів

За рік на Закарпатті побільшало злочинів. За даними правоохоронців, з початку 2017-го вони отримали близько дев’яноста тисяч заяв від громадян.

Читати Далі

Застрелили собак

Серед білого дня – з рушниці застрелили трьох собак у селі Ратівці на Ужгородщині. У домашніх улюбленців стріляли неподалік будинку господарів.

Читати Далі

Скільки за обід?

Поки статисти звітують про майже двадцятивідсоткове здорожчання основних продуктів харчування, – дорожчають і обідні перерви – точніше самі обіди.

Читати Далі

До перемог – через труднощі

Закарпатські грації готуються до чемпіонату України! За 10 днів захищати спортивну честь області на масштабні змагання з гімнастики у Києві, поїдуть 30 дівчат.

Читати Далі

«Золота осінь-2017»

Традиційний ярмарок сільськогосподарської продукції «Золота осінь» стартував в Ужгороді. Ятки з продукцією – на вулиці Льва Толстого працюватимуть протягом трьох днів – до вечора неділі, 15-го жовтня.

Читати Далі

Нічні розбірки

Двічі на одні місце виїжджала поліція сьогодні вночі в Ужгороді. На вулиці Льва Толстого біля нічного клубу трапилися два напади.

Читати Далі

На скільки зростуть пенсії?

Підвищені пенсії виплатять до 25-го жовтня. Виплати перерахували дев’яноста восьми відсоткам закарпатських пенсіонерів.

Читати Далі

Довгобуди Ужгорода

Кожен третій ужгородський довгобуд – заморожений забудовником через брак грошей. Деякі стоять по 5, навіть 10 років. А містянам залишаються вириті котловани за понівеченою огорожею, або бетонні коробки, які стають оселею безхатькам.

Читати Далі

Придбати житло

Ціни на приватні будинки в обласному центрі – знизились. У зв’язку з подорожчанням комунальних послуг попит на великогабаритні оселі площею більше 200-т квадратних метрів – впав. Вартість таких будинків зараз стартує від 60-ти тисяч доларів.

Читати Далі

Очисні споруди – на межі

Зношені на 80 процентів. Очисні споруди Ужгорода конче потребують заміни. Найновіші з них в обласному центрі збудовані 30 років тому.

Читати Далі