Рубрика Деталі

Зустріч міністрів

4 міністри двох держав на одній території. На Закарпаття із робочим візитом з’їхалися представники міністерств закордонних справ і освіти України та Угорщини.

Читати Далі

В Ужгороді провели дискусії щодо євроінтеграції

Проблеми та перспективи євроатлантичного курсу України сьогодні обговорювали в Ужгороді.

Читати Далі

Пенсії підвищать

Українські пенсіонери отримуватимуть більше. Щоправда не всі.

Читати Далі

Актуальне і унікальне в образотворчому мистецтві

У світі стрімкого розвитку технологій, вміння створювати шедеври руками, розвиваючи нові напрями образотворчого мистецтва – є цінним творчим продуктом.

Читати Далі

Гуртожиток на Одеській

Дірявий дах, обшарпані стіни, мінімальні квадратні метри – і це далеко не повний перелік негараздів, із якими стикнулися мешканці гуртожитку по вулиці Одеській в Ужгороді.

Читати Далі

Засідання суду у справі чиновниці міськради

Сьогодні зранку відбулося засідання в Апеляційному суді Закарпатської області у справі чиновниці міськради, яку підозрюють у отриманні неправомірної вигоди.

Читати Далі

Паркування по-ужгородськи

Проїхати в центрі Ужгорода часто важко, а розминутися двом автівкам майже нереально.

Читати Далі

День біженців

Продуктовий запас, кімната для проживання та пакет соціального захисту – це отримує кожен хто потрапив до пункту тимчасового розміщення біженців в місті Мукачево.

Читати Далі

Стан зупинок в Ужгороді

Величезна, брудна, обклеєна рекламою в декілька шарів, без лавок і смітника – це одна з зупинок на вулиці Гагаріна в Ужгороді.

Читати Далі

Готуючись до Чемпіонату світу

Срібні призерки Чемпіонату Європи в Ужгороді. Українські художні гімнастки приїхали на Закарпаття перевести дух після виснажливої боротьби за Європейський п’єдестал.

Читати Далі