Рубрика Деталі

Оштрафували за сміття

Оштрафували за сміття На 6 тисяч 715 гривень – екологи оштрафували 17-тьох посадовців за неправильне поводження з твердими побутовими відходами!

Читати Далі

Аварійно-небезпечна будівля

Іржава будівля на вулиці Грушевського сиплеться на голови місцевим жителям. Раніше приміщення слугувало торговим центром, але 7 років тому тут трапилась пожежа.

Читати Далі

Новий очільнік суду

Уперше головою обласного суду стала жінка. Сьогодні за зачиненими дверима, відбулися вибори керівника Апеляційного суду Закарпатської області.

Читати Далі

Для чого реорганізують?

Питання реорганізації психоневрологічного відділення міської поліклініки планують розглянути на засіданні міськвиконкому за три тижні.

Читати Далі

Під’їзди можуть залишитися без світла

Без світла в під’їзді та з відключеними ліфтами можуть залишитися мешканці майже сотні ужгородських багатоповерхівок наприкінці квітня.

Читати Далі

Uzhgorod Open скоро

1200 танцювальних пар з 20 країн світу вже їдуть до Ужгорода, аби взяти участь у міжнародних змаганнях Uzhgorod Open.

Читати Далі

Школи без тепла?

Батьків просять одягати дітей тепліше! У школах та садочках міста, температура у класах зараз від 13-ти до 15-ти градусів.

Читати Далі

Міжгірщина туристична?

Забруднені береги річок Закарпаття прибирають… туристи з Києва! Кажуть, це відпочинок з користю. Стихійні звалища – одна з найбільших проблем Міжгірського району. Друга – розбиті дороги.

Читати Далі

Музика без кордонів

В Ужгороді стартує 5-тий міжнародний фестиваль «Музика без кордонів».

Читати Далі

Небезпечна дорога

Глибокі ями та вибоїни з гострими рваними краями – шлях на вулиці Можайського радше схожий на трасу для гонок по бездоріжжю.

Читати Далі