Рубрика Деталі

Відремонтувати дах

Як домогтися ремонту даху в багатоповерхівці? Цьогоріч в Ужгороді за програмою співфінансування ОСББ та міського бюджету відремонтували 5 десятків покрівель.

Читати Далі

Наслідки негоди

Годинна злива – і Ужгород знову поплив. Вкотре не витримав сильного дощу і сумнозвісний нещодавно відремонтований переїзд на Анкудінова. Сьогодні тут застрягли три автомобілі.

Читати Далі

Стережіться листа-фальшивки!

«Закарпатгаз» закликає споживачів бути обережними через випадки шахрайства – псевдо-листи, що останнім часом надходять на адресу споживачів, котрі боргують за газ.

Читати Далі

Супер-лікар

Директор науково-навчального центру судової стоматології, сертифікований спеціаліст Інтерполу в галузі ідентифікації осіб у випадках масових катастроф, аспірант і практикуючий лікар – усе це про одну людину.

Читати Далі

На підтримку тварин

Імпровізований мітинг під стінами Закарпатської ОДА організували кілька десятків ужгородців на підтримку законопроекту 5119.1 щодо гуманного ставлення до тварин.

Читати Далі

Небезпечні рослини

Далеко не все, що росте в Ужгороді можна чіпати, нюхати і, тим паче, їсти. Деякі види рослин – особливо небезпечні для здоров’я людини: одні – викликають алергію, інші – можуть виявитися отруйними.

Читати Далі

Собранецьку перероблятимуть

Вулицю Собранецьку в Ужгороді – перероблятимуть. Асфальтне покриття, відремонтоване наприкінці 2016-го, не пройшло перевірку зимою.

Читати Далі

Найрозумніші

Шестеро двохсотбальників – в одній ужгородській школі!

Читати Далі

Ужгородська алея парасольок

В Ужгороді з’явилась алея парасольок. Ідею втілили молоді люди – власники невеликої кав’ярні та рекламної агенції, які розташовані в центральному пасажі.

Читати Далі

Упіймали на хабарі

На КПП “Вилок” затримали митника, який за хабарі сприяв контрабанді цигарок! Його зловили на гарячому, під час отримання 5-ти тисяч гривень від місцевого мешканця за пропуск чергової партії тютюну.

Читати Далі