Рубрика Деталі

До кінця тижня стане холодніше

Наприкінці тижня стане холодніше, а в останні дні лютого – можливе незначне потепління.

Читати Далі

Забудова перед драмтеатром?

Торгові центри на площі перед драмтеатром? Власники 3-х земельних ділянок на вулиці Льва Толстого подали проекти для будівництва комерційних приміщень на місці занедбаного фонтану.

Читати Далі

Епідемічна ситуація

У Воловецькому та Мукачівському районах епідемічні пороги із захворюваності на грип та ГРВІ – перевищені.

Читати Далі

Зір відновлюється

Михайло Грабар, якого 3 тижні тому облили кислотою в Ужгороді, – одужує! Хлопець досі знаходиться в одеському інституті Філатова, де медики рятують його зір.

Читати Далі

Результат роботи ОСББ

Відремонтована покрівля, замінені вікна в під’їздах і капітальний ремонт підвалів – це все вдалося зробити найбільшому ужгородському ОСББ на грантові гроші.

Читати Далі

В Ужгороді карантин

Карантин в обласному центрі. У всіх школах Ужгорода з понеділка обмежать навчання. Таке рішення прийняла сьогодні міська протиепідемічна комісія.

Читати Далі

Пограбування машин

З початку тижня – 4 пограбування автомобілів в Ужгороді! Постраждалі переконані: в місті орудує банда, адже схема злочинів однакова: за кілька хвилин відсутності власника розбивають скло – і забирають цінне!

Читати Далі

Побільшало пожеж

На Закарпатті зросла кількість пожеж! У 2017-му рятувальники зафіксували понад півтори тисячі загорань, – це на 12% більше, ніж у попередній рік.

Читати Далі

Курсуватиме частіше

З 17 лютого потяг Київ-Ужгород під номером 29 курсуватиме щодня! Укрзалізниця збільшила кількість рейсів за цим маршрутом через його популярність.

Читати Далі

Дві години на порятунок

Лише половина пацієнтів з гострим інфарктом встигають звернутись у лікарню вчасно! Так зване «терапевтичне вікно» – період від початку больових відчуттів і до надання невідкладної допомоги складає всього 2-і години.

Читати Далі