Рубрика Відео

СМС від Водоканалу

Понад дві сотні абонентів отримали некоректні данні від Водоканалу! Ужгородський водоканал, вчора розпочав тестові СМС-розсилки, з інформацією для ужгородців: про стан їхніх особових рахунків та заборгованості.

Читати Далі

Сезон плазунів

Сезон плазунів. На Закарпатті цьогоріч вже зареєстровано 3 звернення покусаних зміями. Найчастіше люди потерпають від цього влітку: під час походів у гори по гриби чи яфини.

Читати Далі

Проблемний водопровід

Через проблеми з водопровідними комунікаціями без води залишились жителі багатоповерхівки на Льва Толстого в Ужгороді. Локально залатали труби коштом ОБСС, але це лише тимчасове рішення проблеми – кожна з 3-х десятків квартир страждає, коли трубу вкотре прориває.

Читати Далі

4 постраждалих через пожежу

Гучне застілля закінчилось пожежею. Четверо осіб із термічними опіками різного ступеня важкості привезли вчора в опікове відділення Закарпатської обласної лікарні.

Читати Далі

Зелений клас

Навчатися просто неба – відтепер можна в ботанічному саду УжНУ. Тут запрацював спеціальний «Зелений клас». Ідею вдалося реалізувати за кошти грантового проекту.

Читати Далі

Екватор вступу

Перші підсумки вступу підбивають закарпатські виші. Подача документів стартувала рівно тиждень тому.

Читати Далі

Made in Закарпаття

Від велобіга для сина до масового виробництва! Шестеро ужгородців взялися робити дитячі ековелосипеди.

Читати Далі

Продукти подорожчали – зарплати зросли?

На Закарпатті знову фіксують подорожчання продуктів харчування. Тільки за останній місяць ціни зросли майже на 5%. Чи не найбільше додали овочі та яйця. Вартість останніх – підскочила аж на 21%, а городина на третину!

Читати Далі

У зоні ризику

Серцево-судинні захворювання стають причиною 4-х із 10 смертей. У 2016-му близько 160-и тисяч українців пішли із життя через інфаркти та інсульти.

Читати Далі

Звалище поблизу садочка

Будівля-смітник поруч із… садочком. Малоприємне сусідство терплять вже кілька років на вулиці Легоцького в Ужгороді. Колишня бойлерна – нині стала притулком для безхатьків і суцільним сміттєзвалищем.

Читати Далі