Рубрика Відео

Як вирішити сміттєвий колапс?

Сміттєзвалище переповнене, а єдине діюче кладовище, що у Барвінку, заповнене на 97%. Як це впливає на стан води, повітря та екології в цілому?

Читати Далі

Перекинувся мікроавтобус

Поблизу повороту на Великі Лази, на трасі Київ-Чоп, перекинувся мікроавтобус. Аварія трапилась близько 14-ї години. Загалом у транспортному засобі знаходилося 11-теро осіб.

Читати Далі

Крадіжки з храмів

Сьогодні вночі, у мікрорайоні Радванка пограбували церкву. У недобудованому храмі, кожен другий день правлять службу.

Читати Далі

Провалля на Високій

Провалля посеред вулиці Високої. Уже кілька днів яма на шляху збільшується, а люк – западає у впадину. У тріщину між землею і кришкою може поміститися нога.

Читати Далі

Порушення на пасажирському транспорті

Безпека на пасажирському транспорті, хто відповідальний, у яких випадках передбачена компенсація та яких перевізників перевірять спеціалісти у першу чергу.

Читати Далі

Два роки успіху

Надання повного спектру стоматологічних послуг, робота спеціалістів із загальноукраїнськими іменами та унікальне сучасне обладнання – і все це за два роки!

Читати Далі

Держпраця проводить перевірки

12 підприємств протягом тижня перевірили спеціалісти Держпраці щодо дотримання виплати мінімальної зарплати. 4 з них планові.

Читати Далі

Біжи або помри

Нова небезпечна гра з соціальних мереж шириться в Ужгороді. Суть: перебігти дорогу якомога ближче перед машиною, яка їде.

Читати Далі

Пожежа у школі

Сьогодні вранці в Невицькій початковій школі – загорілася котельня. Пожежа почалась близько 7-ї ранку, ймовірно, через коротке замикання.

Читати Далі

Проблеми сиріт

Щороку чимало закарпатських дітлахів залишаються сиротами. Скільки таких проживає у краї, як про них дбають та як часто всиновлюють?

Читати Далі