Рубрика Відео

Гандбольні підсумки

Сезон 2016-2017 для закарпатського гандболу – найбільш вдалий за останні 10 років!

Читати Далі

На часі. Підсумки навчального року, ЗНО та оздоровлення

Про стан освіти на Закарпатті.

Читати Далі

Проблеми через будівництво

Тріщини збільшуються разом з кількістю звернень у всі можливі інстанції. Будинок на 8 сімей на вулиці Волошина, який розташований впритул до тильної сторони історичного комплексу “Корона”, де зараз ведеться будівництво, продовжує з’їжджати у прірву.

Читати Далі

Рух по колу

В Ужгороді змінено проїзд транспортними колами!

Читати Далі

Затопило

Дощ минув – вода стоїть. Післяобідня злива середи перетворила вулиці Ужгорода на суцільні калюжі. Рухатись по Руській, Робочій, Заньковецької, Собранецькій, Кошицькій та Радванці було надскладно.

Читати Далі

Відстежити родовід онлайн?

З травня в Україні у вільному доступі в режимі запрацює інтернет-база даних про два мільйони жителів України, які народилися в період 1650-1920 років.

Читати Далі

Книга-фест

«Книга-фест-2017» офіційно стартував в архітектурно-історичному комплексі «Совине гніздо». Масштабне літературне свято цьогоріч особливе.

Читати Далі

Що з озелененням?

Три з половиною мільйони на кронування, догляд та висаджування нових рослин! Цьогоріч на роботи з озеленення Ужгорода виділили на 500 тисяч більше, ніж у 2016-му.

Читати Далі

Сесія облради

Скоротити час перебування на кордоні, пришвидшивши роботу митників просять закарпатські обласні депутати. Адже зараз додаткову інформацію в базу даних вводять і митники.

Читати Далі

Повернути зіпсований товар

Перевірки вже колишня санепідстанція фактично не проводить другий рік – тільки планові й з попередженням.

Читати Далі