Рубрика Відео

Дощу не буде

Суху та відносно теплу погоду прогнозують закарпатські синоптики по області цього тижня.

Читати Далі

Міжнародні змагання – в Ужгороді

Міжнародні змагання з танцювального спорту «Кубок Карпатського Єврорегіону 2017» відбулися на «Карпати Арені» поблизу Ужгорода.

Читати Далі

Ужгороду 1124

Ужгород відсвяткував 1124-й День народження! Відзначали аж 3 дні. Локації розмістили по всій центральній частині міста.

Читати Далі

Черги на КПП

Третю добу стоять на об’їзній перед вантажним КПП «Ужгород» водії вантажівок. Черга з фур простяглася на кілька кілометрів. Це вже звична ситуація після вихідних, та сьогодні, – машин набагато більше, ніж зазвичай.

Читати Далі

Спортивна арена «Тячів»

А до дня міста у Тячеві відкрили один з найбільших спорткомплексів Закарпаття!

Читати Далі

Профілактика з садочка

Що робити, аби дітки не боялися стоматологів? – Знайомити їх змалечку! Фахівці ужгородської «Клініки сімейної стоматології» навчали діток, як правильно чистити зуби і пояснювали навіщо це робити у садочках. Чи впоралися лікарі з амплуа педагогів? – про корисну акцію у сюжеті.

Читати Далі

Дах у дірках

Жителів будинку на Собранецькій в Ужгороді підтоплює через …дірявий дах! Рятують відрами – покрівля у поверхівці, як решето.

Читати Далі

Закарпаття туристичне

Закарпаття туристичне! 13 районів краю сьогодні у рамках найбільшої в області туристичної виставки «Тур’євроцентр Закарпаття 2017» – презентували себе та свої родзинки.

Читати Далі

«Я люблю Ужгород»

Напис «Я люблю Ужгород» – з’явився на площі Поштовій. Його встановили на частині, де вже закінчили викладати бруківку, поряд – досі тривають роботи.

Читати Далі

Обираємо сімейного лікаря

У першу добу роботи бази даних медичної системи eHealth на порталі зареєструвалися 14 приватних клінік та один лікар. В ужгородській міській поліклініці кажуть – у процесі.

Читати Далі