Архіви по місяцям: червня 2017

Навчання резервістів

На ужгородському полігоні – масштабні навчання резервістів.

Читати Далі

Фальшиві гроші!

Велика кількість підробленої валюти номіналом 500 гривень з`явилася в обігу в Україні, попереджають правоохоронці. Найпершу радять звертати увагу на номер: відомо, що майже у всіх підробках він однаковий.

Читати Далі

Оренда для сезонного бізнесу

Від 25-ти гривень стартує вартість оренди квадратного метру землі під сезонний бізнес в Ужгороді. Підприємці винаймають невеликі ділянки, здебільшого, для вуличної торгівлі морозивом, квасом, кукурудзою.

Читати Далі

16-поверхівка залишиться без води?

Насоси не замінять – води не буде. Уже з першого липня мешканці 16-поверхівки на проспекті Свободи в Ужгороді можуть залишитися без цілодобового водопостачання. Про це попереджає Водоканал.

Читати Далі

На часі. Євроінтеграція

Про найважливіші аспекти євроінтеграції України та роль Закарпаття у цьому процесі йшлося у програмі «Деталі. На часі»

Читати Далі

Суперечка за територію

Суперечка за прибудинкову територію. Більше року сусідні багатоповерхівки на Проспекті Свободи в Ужгороді не можуть поділити ділянку, розташовану між ними.

Читати Далі

Ремонти шкіл

Навчальний рік закінчився – школи на ремонт. Цьогоріч, аби привести до ладу ужгородські НВК із бюджету передбачено 2 мільйони 600 тисяч гривень, а на ремонт звичайних шкіл – майже три мільйони.

Читати Далі

Відремонтувати дах

Як домогтися ремонту даху в багатоповерхівці? Цьогоріч в Ужгороді за програмою співфінансування ОСББ та міського бюджету відремонтували 5 десятків покрівель.

Читати Далі

Наслідки негоди

Годинна злива – і Ужгород знову поплив. Вкотре не витримав сильного дощу і сумнозвісний нещодавно відремонтований переїзд на Анкудінова. Сьогодні тут застрягли три автомобілі.

Читати Далі

Стережіться листа-фальшивки!

«Закарпатгаз» закликає споживачів бути обережними через випадки шахрайства – псевдо-листи, що останнім часом надходять на адресу споживачів, котрі боргують за газ.

Читати Далі