Архіви по місяцям: вересня 2017

Шишкіна – як добитися ремонту?

В очікуванні ремонту. Мешканці вулиці Шишкіна в Ужгороді уже кілька років просять про ремонт дорожнього покриття.

Читати Далі

Урожай ботсаду

У ботанічному саду УжНУ з’явилися плоди диких родичів лимонів! Родючість понцируса трилисточкового, традиційно в Ужгороді дуже велика.

Читати Далі

Почали реконструкцію площі Кірпи

До кінця року біля вокзалу організують рух по колу. Перший етап робіт реконструкції площі Георгія Кірпи в Ужгороді стартував сьогодні. Біля залізничного вокзалу буде круговий рух.

Читати Далі

Сварка через КШЕП

Посварилися через… КШЕП! Після заборони проводити земляні роботи з розриттям дороги для капремонту, енергетики звинуватили Ужгородську міськраду в примусі укладати угоду з КШЕПОМ.

Читати Далі

Філателісти презентують

Поштові марки вартістю у кілька копійок й до кількох тисяч доларів (!) виставили у холі Закарпатського драмтеатру.

Читати Далі

Захиститись від хулігана

Обікрали, ледь не зґвалтували… Повідомлень про вуличні напади в Ужгороді за останній тиждень побільшало. Минулої неділі хлопця на вулиці Лавріщева вдарили по голові та обікрали, забравши телефон та гроші.

Читати Далі

Вулиця Заньковецької – двостороння

Двосторонній рух вулицею Заньковецької, запроваджений як експеримент більше місяця тому, буде постійним. Таке рішення сьогодні прийняли на засіданні виконкому Ужгородської міськради.

Читати Далі

На цвинтарі «Барвінок» стане більше місця

Новий сектор для поховань з’явиться на цвинтарі Барвінок. На впорядкування виділили півгектара території при в’їзді на кладовище з боку вулиці Краснодонців.

Читати Далі

Потяги змінюють маршрути

Потяги до Закарпаття курсуватимуть іншими маршрутами та можуть запізнюватися, – через вибух на військових складах на Вінничині.

Читати Далі

Попит на дрова

У кілька разів зріс попит на дрова для опалення за 2 останні роки.

Читати Далі