Щоденні архіви: вересня 12, 2017

Хліб подорожчає

З жовтня закарпатцям прогнозують щонайменше 10-відсоткове подорожчання хліба. Підвищення вартості хлібобулочних виробів очікують у всіх регіонах України.

Читати Далі

Підготовка до чемпіонату

Уже 15-го вересня ужгородські «Карпати» зіграють свій перший матч в новому сезоні чемпіонату України з гандболу. У турнірі гратимуть 6 команд, які змагалися за кубок минулоріч.

Читати Далі

Сесійні рішення

14 земельних питань знято з розгляду, місцеві просять про нові маршрутки, а у міського голови – новий заступник. Сьогодні в Ужгороді відбулась чергова сесія міської ради.

Читати Далі

Формальдегід у повітрі

Ужгород – традиційно в топі міст з найзабрудненішим повітрям. Поряд з промисловими Дніпром та Краматорськом. Серед міст західного регіону вище у рейтингу лише Луцьк.

Читати Далі

Зміни руху в центрі

Схему руху змінять, автобусні зупинки з Петефі – перенесуть! З вівторка, 12 вересня, глобальні зміни у русі, зокрема й громадського транспорту, – на площі Петефі.

Читати Далі

Автобуса не буде

2 десятки зірваних автобусних рейсів лише цієї суботи! Наприклад, Ужгород-Рахiв, який о 5.40 мав відправитись з вокзалу, навіть не заїхав на територію Ужгородського автовокзалу.

Читати Далі