Архіви по місяцям: жовтня 2017

Сирна справа

За 2 роки від ідеї та домашнього старту до серйозного виробництва. Двоє сироварів у Перечині показали, що мрія може не просто стати реальністю, а перетворитися на серйозний бізнес.

Читати Далі

Вибори у Баранинській ОТГ

Баранинська об’єднана територіальна громада обрала нового голову та 26 депутатів.

Читати Далі

Для мистецтва чи для спорту?

Площу перед обласним драмтеатром в Ужгороді вже кілька років як облюбували скейтбордисти та велосипедисти. Після них тут залишається понівечена плитка, обписані стіни і сміття, скаржаться театрали.

Читати Далі

Нестійка погода

На Закарпатті – нове штормове попередження.

Читати Далі

Відмінені й нові потяги

Відмінити 2 найпопулярніші потяги з обласного центру Закарпаття до Києва планує Укрзалізниця. Натомість запустять 3 нових потяги в область.

Читати Далі

ГК “Карпати” здобули перемогу над “Економ-Університетом”

В сьогоднішньому поєдинку ужгородки катком пройшлись по тернопільським студенткам та з комфортним гендикапом завершили цей матч.

Читати Далі

На часі. Осіння депресія – що робити?

Восени світловий день стає все коротшим, а похмура сіра погода пригнічує настрій та негативно впливає на психіку, знижуючи працездатність.

Читати Далі

Переведення годинників

Уже з неділі житимемо за зимовим часом! Цієї осені переведення годинників відбудеться 29-го жовтня – у ніч з суботи на неділю, о 4-й годині ранку на одну годину назад. Медики кажуть: зміна часу впливає найбільше на нервову та ендокринну системи, а через них і на весь організм.

Читати Далі

Підготувати газове обладнання

Підготуватись до опалювального сезону! В Ужгородських освітніх та медичних закладах запустили тепло, ось-ось – час вмикати обігрівачі у квартирах.

Читати Далі

Кому зупинки?

Ужгородські підприємці судимуться з міськрадою за автобусні зупинки. Підприємці, які будували і облаштовували зупинки у місті Ужгород протягом 2002 – 2010 років заявляють, що міська рада хоче відібрати їхнє майно.

Читати Далі