Архіви по місяцям: травня 2018

Детально. «Бескидський тунель»

Бескидський тунель для України має стратегічне значення, оскільки за маршрутом на якому він розташований, перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 40% транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи.

Читати Далі

Захист дітей

Більше двох тисяч дітей в Закарпатській області – сироти, та діти позбавлені батьківського піклування.

Читати Далі

Час футболу

Вчора у програмі «Час Футболу» проаналізували матчі останнього туру Чемпіонату Закарпаття серед команд вищої та першої ліги.

Читати Далі

Погода на Закарпатті

Найближчі три дні на Закарпатті, кажуть гідрометеорологи, будуть теплими, навіть спекотними, та майже без опадів.

Читати Далі

Відзначили День мисливця

День мисливця відзначили на Закарпатті. У селі Шаланки, Виноградівського району в урочищі Великий ліс цими вихідними відбулося святкування.

Читати Далі

Робочий візит Бориса Колеснікова

Прем’єр-міністр Опозиційного уряду України Борис Колесніков, в рамках робочого візиту на Закарпаття відвідав фермерське господарство «Коник».

Читати Далі

На часі. Дитячий простір «СлободаКульт»

В рамках мультидисциплінарного форуму «СлободаКульт», який протягом двох тижнів триває в Закарпатській області, було проведено заходи й для дитячої аудиторії.

Читати Далі

Визначали найшвидших

Сильні, витривалі… і швидкі. Прикордонники зі всієї країни та навіть із-за кордону змагалися з бігу в Ужгороді.

Читати Далі

Бескидський тунель – відкрили!

Відкрили новий двоколійний український тунель крізь Карпати! До цього єдиний діючий одноколійний Бескидський тунель майже безперебійно діяв з 1886 року, коли його збудували австрійські фахівці гірської справи.

Читати Далі

Школо, прощавай!

Для понад 160 тисяч учнів Закарпаття пролунав сьогодні останній дзвінок. Майже для восьми тисяч з них цей дзвінок є останнім у їхньому шкільному житті.

Читати Далі