Архіви по місяцям: червня 2018

День Конституції України

До Дня Конституції України #21канал підготував спецвипуск інформаційної програми «Деталі».

Читати Далі

На часі. Спортивні підсумки

Який вид спорту має кращі досягнення в цьому півріччі, де планують збудувати новий спорткомплекс та який район в області має найгіршу спортивну інфраструктуру.

Читати Далі

Покладання квітів з нагоди Дня Конституції

На площі Народній в Ужгороді чимало людей зібралося на урочистості з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.

Читати Далі

Час футболу

У програмі “Час футболу” ви почуєте аналіз матчів Вищої та Першої ліг Закарпаття від футбольного експерта Михайла Митровського.

Читати Далі

Квартирне питання

Спроба допомогти чи бажання наживи. В центрі Ужгорода у самотнього пенсіонера намагаються відібрати квартиру. Принаймні так заявляє сам власник квартири.

Читати Далі

У студентів-медиків – перший крок

Закарпатський вуз приймає на навчання іноземних студентів, які навчаються на окремому факультеті. Але дехто з них здобуває вищу освіту разом з українцями.

Читати Далі

Депутатські рішення

29 депутатів Ужгородської міськради зареєструвалися – сесія повноважна. На першому пленарному засіданні чергової сесії розглянули понад 40 питань, які стосувалися розробки містобудівної документації, питання благоустрою та капітальних ремонтів житлових будинків, також проголосували за надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим мешканцям міста.

Читати Далі

Погода на тиждень

Цього тижня на Закарпатті ще будуть грози. Сьогодні та завтра в післяобідній час виникатимуть незначні локальні грозові осередки, переважно в гірській частині, які завершуватимуться в нічні та ранкові години.

Читати Далі

Ліки для ВІЛ-інфікованих закарпатців

Нещодавно засоби масової інформації опублікували результати аналітичних досліджень про те, що не всі ВІЛ-інфіковані закарпатці отримують необхідну терапію.

Читати Далі

Найкращі випускники Ужгорода

Золотими та срібними медалями відзначили кращих випускників ужгородських шкіл.

Читати Далі