Зміни руху в центрі

Схему руху змінять, автобусні зупинки з Петефі – перенесуть! З вівторка, 12 вересня, глобальні зміни у русі, зокрема й громадського транспорту, – на площі Петефі.
Там перекриють ділянку від вулиці Митрака до Льва Толстого для реконструкції інженерних мереж. Робота триватиме близько двох місяців. Тому на ділянці від вул. Робочої до Толстого тимчасово організують двосторонній рух. Зупинку автобусів №3 перенесуть до Ужгородської дитячої школи мистецтв, а на маршрутки з номерами 1 та 2 пасажири сідатимуть аж на Мукачівській, 46, біля взуттєвої фабрики.
Стартує тільки перший етап робіт на площі Петефі. Усього заплановано три етапи. Цьогоріч планують замінити комунікації. Скільки часу триватиме робота – точно говорити не беруться, мовляв, труби старі, і в якому стані вони під землею, – стане зрозуміло тільки, коли розриють.
Також з вівторка на капремонт закриють ще одну з центральних вулиць Ужгорода – автомобільний рух припинять на Панаса Мирного. У міськраді повідомили: роботи триватимуть щонайменше місяць. Водіїв просять врахувати зміни на цей час. Схему руху – ви бачите на екрані.
Pills kamagra india online Cheap Cheap Cheap Buy
21 Ужгород

Формальдегід у повітрі
Автобуса не буде
Мітки: