Закарпаття туристичне

Закарпаття туристичне! 13 районів краю сьогодні у рамках найбільшої в області туристичної виставки «Тур’євроцентр Закарпаття 2017» – презентували себе та свої родзинки.

Читати Далі

«Я люблю Ужгород»

Напис «Я люблю Ужгород» – з’явився на площі Поштовій. Його встановили на частині, де вже закінчили викладати бруківку, поряд – досі тривають роботи.

Читати Далі

Обираємо сімейного лікаря

У першу добу роботи бази даних медичної системи eHealth на порталі зареєструвалися 14 приватних клінік та один лікар. В ужгородській міській поліклініці кажуть – у процесі.

Читати Далі

Готуємось до вакцинації

Закарпаття готується до вакцинації від грипу. Міністерство охорони здоров’я дало офіційні прогнози щодо вірусів на минулому тижні, препарати для щеплень – бюджетним коштом не купуватимуть.

Читати Далі

Зрізали сакури

А в Ужгороді рубають сакури. Цього разу під пилу комунальників потрапило велике дерево на площі Дружби народів.

Читати Далі

Крадіжка у школі

Крадіжка в ужгородській гімназії. 4 мобільні телефони вкрали в учнів із роздягальні, в учительки – поцупили гаманець. Зараз пошуком викрадачів займається поліція.

Читати Далі

Різко здорожчали яйця

Ціни на курячі яйця за останній місяць різко виросли. При чому здорожчання продовжиться. Експерти прогнозують – вартуватимуть 26 гривень за десяток.

Читати Далі

Масово на заробітки

Масово на заробітки! У центрі зайнятості вдвічі зменшилася кількість безробітних, та ця статистика не така втішна, як здається.

Читати Далі

Міське хуліганство

8 випадків пошкодження комунального майна зафіксували в Ужгороді за останні півроку. Більшість – у центральній частині міста. Про це повідомили в міськраді.

Читати Далі

«Карпати» вдруге пермогли миколаївський «Реал»

На домашньому майданчику ужгородські гандболістки вдруге переграли миколаївський Реал та здобули чергові два бали в загальні скарбничку.

Читати Далі
buy likes on facebook photo
buy instagram likes for multiple pictures
quick and easy cash from my friends only to us